Vyberte si vhodnú farbu pre fasádu domu. V ponuke nájdete množstvo farebných odtieňov a štruktúr, ktoré spravia fasádu vášho domu jedinečnou.
Príďte sa k nám poradiť a s radosťou Vám vytvoríme cenovú ponuku ZADARMO.

Ako si vybrať farbu?

Každé prostredie ovplyvňuje fasádu a každá fasáda ovplyvňuje prostredie. Predtým ako sa rozhodnete pre konkrétny odtieň, premyslite si, ako sa chcete cítiť a aký odkaz chcete svojmu okoliu zanechať.

3 tipy

Poobzerajte sa po okolí vašej fasády a hľadajte odtiene, ktoré sa tam prirodzene vyskytujú. Vyberte si podobné odtiene aj pre vašu fasádu.
Farby na veľkej ploche v exteriéri pôsobia zvyčajne svetlejšie ako na malej ploche.
Skombinujte maximálne 3 farby rôznej svetlosti a sýtosti.

Ponúkame vám takmer nekonečné palety farieb. Vyberte si farbu  podľa vašich predstáv a my vám ju namiešame. Ponúkame širokú škálu farieb a omietok od rôznych výrobcov.  Stačí len prísť, vybrať si, a váš dom je v okamihu iný...či už vás láka moderný dizajn alebo uprednostňujete klasiku, s farbami od nás si splníte každý sen o farebnom domove.Na počkanie Vám namiešame farby a omietky. Vybrať si môžete z rozsiahlej škály farieb.Jedinečná paleta 888 fasádnych farieb pre každý nápad, ktorý si viete predstaviť. Inšpirujte sa a vyberajte jedinečnú farbu pre váš dom.

Stavebniny SUPERCOLORS Vám disponujú širokým výberom  od rôznych výrobcov.

Miešanie farieb